Asoodehesab_logo

ما به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده خدمات مالی و مالیاتی به واحد های صنفی کوچک به توسعه کسب و کار شما کمک می کنیم و بهترین نتایج را برایتان به ارمغان می آوریم.

اطلاعات تماس

013-3351-2057

0938-227-5831

info@asoodehesab.ir

رشت، بلوار رودباری، نبش خیابان شهید میری ساختمان دانش طبقه دوم واحد 5

شنبه تا پنج شنبه 9 صبح الی 6 عصر

درباره آسوده حساب سبز خزر

با ما بیشتر آشنا شوید

ما آسوده حساب هستیم

با این باور که امروزه به ویژه در رقابت اقتصادی، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکا مهم ترین ابزار تصمیم گیری صاحبان مشاغل است و دستیابی به این اطلاعات و همچنین انجام دقیق تکالیف مالیاتی بدون استفاده از خدمات حسابداران متخصص در امور مالی و مالیاتی امکان پذیر نیست، ما بر خلاف سایر شرکت های فعال در زمینه مالی ، تخصص و تجربه خود را در اختیار اشخاص حقیقی و واحد های صنفی قرار داده ایم تا آن ها نیز از مزایای شگفت انگیز حسابداری و تحلیل های مالی بهره مند گردند.

ماموریت ما

ماموریت ما این است تا همچون تراز در دست معمار که انحرافات ساختمان را به او نشان می دهد، با نشان دادن انحرافات مالی، صاحبان مشاغل را در رفع آن یاری نموده و باعث رونق کسب و کارشان شویم

چشم انداز ما

ایمان داریم در آینده ای نه چندان دور به کمک حسابداری، چون خورشید بر راه فعالیت های اقتصادی همه صاحبان مشاغل کشورمان می تابیم تا بتوانند با تصمیم گیری های آگاهانه مسیر صحیح به سوی قله های پیشرفت را طی نمایند.

ارزش ما

ارزش ها، اعتقادات ما هستند که باید عمیقا در تار و پود زندگی شخصی و سازمانی ما تنیده شده و رفتار عمومی و حرفه ای ما را سمت و سو بخشند.

تجربه ما

تخصص و تجربه – انطباق حرف و عمل – وفای به عهد – مسئولیت پذیری – شجاعت در نوآوری – کاهش هزینه های کسب و کار شما – تعهد به بهبود مستمر کیفیت – احترام عمیق به مشتری

ما اولین هستیم

درباره شرکت ما

شرکتی دانش‌محور، جوان، خلاق،‌ در مسیر رشد و شکوفایی

ما یک رویکرد جامع برای بهبود تحویل پروژه ارائه می دهیم

شرکت ما با استفاده از حسابداران خبره در امور مالی و مالیاتی برخلاف سایر شرکت های فعال در زمینه مالی که خدمات خود را فقط به اشخاص حقوقی و کارخانه های بزرگ و متوسط ارائه می دهند، تخصص و تجربه کارکنان خود را در اختیار اشخاص حقیقی و واحد های صنفی قرار داده است تا از مزایای شگفت انگیز حسابداری و تحلیل های مالی به معنای واقعی کلمه بهره مند گردند. ما بهترین شرکت مالی و مالیاتی هستیم چون خدمتی را با نوآوری ارائه می دهیم که تاکنون هیچ شرکتی ارائه نداده است. ما در کار خود بهترین هستیم چون همکارانمان فارغ التحصیل دانشگاه های بین المللی هستند، دانش آموخته حقوق بین الملل هستند، دارای گواهینامه از دانشگاه های آکسفورد انگلستان و ورشوی لهستان هستند.

به تیم آسوده حساب بپیوندید

مایل به همکاری در یک مجموعه جوان و خلاق هستید؟!

پاسخ به سئوالات متداول شما

اقتصاد کشور ما یک اقتصاد رانتی نفتی بوده، لذا احساس نیازی از سوی دولت به مالیات وجود نداشت اما با اعمال تحریم های اقتصادی هر سه قوه به اجماع رسیدند که هزینه های کشور باید از محل مالیات تامین گردد.
محاسبه مالیات صاحبان مشاغل توسط یک فرد (ممیز) براساس شواهد و قرائن را علی الراس می گویند که موجب اعمال سلیقه و نا عدالتی می شود، به همین دلیل از آن بعنوان یک قانون فساد انگیز یاد می شود، لذا در سال 94 از قانون مالیات های مستقیم کشور حذف و مقرر شد از سال 98 اجرایی شود.
با توجه به حذف علی الراس و هوشمند سازی اخذ مالیات لازم است تا مودیان با استفاده از یک سیستم حسابداری و مستند نمودن هزینه های خود از افزایش چند برابری مالیات جلوگیری کنند.
about-us